Apie Rojaus Daržą

Rojaus daržas – tai vieta, kur galite rasti laimingo, sveiko ir linksmo gyvenimo būdo patarimų bei paslaugų. Įsikvėpkite, nes viskas priklauso nuo Jūsų, tiesiog reikia įskiepyti sau teisingas žinias ir pozityvų mąstymą. Diena gali būti šviesi, gali būti tamsi – viskas priklauso tik nuo požiūrio.

Rojus – būsena, o ne vieta. Vienoje knygoje (Alberto Villoldo „Nušvitimas“) labai įdomiai aprašomas žodis Rojus: „Rojus“ neprivalo būti idiliška būsena, kurią mes galime pasiekti tik po mirties arba gauti iš dievų kaip jų palankumo ženklą. Nirvana ir Eliziejaus laukai iš norvegų legendų Jūsų laukia čia pat, už kampo. Kai Kristus pasakė: „Dievo karalystė yra Jumyse“, jis turėjo omenyje, kad ją galima pasiekti dabar pat, jeigu tik pažadintume savo aukštesniąsias smegenis ir suvoksime, kad kiekvienas iš mūsų yra dieviškumo kibirkštis, visada esanti harmonijoje su Dvasia. Nėra nieko kito, kuo mes negalėtume būti.

Rojus yra ten, kur mes matome grožį, nors kiti gali matyti bjaurastį.

Rojus nėra atskirtas nuo „tikrojo pasaulio“ neįveikiama siena, o tik plona membrana. Mes galime leisti rojui pasireikšti ir pasiūlyti mums kitą suvokimo būdą, išsiskiriantį drąsa, įžvalga, džiaugsmu ir kūrybingumu. JUK ROJUS NE VIETA, O BŪSENA.

Kai mūsų bazinės emocijos yra transformuojamos į aukštesniąsias savybes, atsiranda jausmas, kad visas akiratis ir galimybių ribos smarkiai išsiplėtė.

Pradedame suprasti, kad kiekviena savo mintimi  ir kiekvienu ištartu žodžiu galime keisti pasaulį. Visata atsako akimirksniu.“

Rojaus Daržo Komanda

Lilė

Rojaus daržo įkūrėja, maisto dirbtuvių ir stovyklų organizatorė

Esu laimingas žmogus, besistengiantis padėti kitiems atrasti savyje grožį ir unikalumą. Tai gali būti tiek per maistą, tiek per jogą, tiek per susitikimus ar paprastą pokalbį. Esu tikra, jog kiekviename mūsų yra tam tikra išskirtinė informacija reikalinga šiam pasauliui. Stengiuosi Rojaus darže apjungti žmones, veiklas, o ir visada yra galimybė prisijungti ir atrasti čia save, savo talentus. Švieskime, mylėkime ir padėkime vieni kitiems augti.

Raminta

Molio dirbtuvės ir keramika

Esu asmuo, slypintis uz #rojausmolio. Noriu įprasminti savo gyvenimą teikdama džiaugsmą kitiems. Tai daryti pasirinkau keramikos kelią. Džiaugsmas – tai, kai tavo rankose maigomas molio gumulelis virsta unikaliu keramikos lobiu. Rojaus darže dalinsiuos savo molio meditacija su kitais – noriu, kad ir tu pajaustum akimirkos amžinybę drauge su tai kas duota mums iš gamtos – moliu.

Laura

Jogos pamokos

Esu kūrybiška siela, jogos mokytoja, nuolat ieškant ir atrandanti.
Joga mano gyvenime karaliauja jau beveik penkerius metus. Man tai laisvė, savęs pažinimas, meilė, gėris, ramybė, motyvacija – viskas viename.
Joga išlaisvina nuo svetimų primestų idėjų, nepasitikėjimų, dvejonių, nuovargio. Myliu gyvenimą, meną ir žmones. Rojaus darže kviesiu visus žengti ant kilimėlio ir pradėti savo atradimus. 🙂

Vaiva

Jogos pamokos

Žinau, kad raktas į nuolatinį augimą, sąmoningumo plėtimą ir tobulėjimą yra reguliari kasdienė praktika, todėl Joga yra neatsiejama mano kasdienybės dalis. Augu viena savo meditacijų kambaryje ir augu kartu su kitais dalyvaudama labai įvairiuose saviugdos seminaruose, stovyklose, kursuose.

Širdis kužda, kad augsime kartu!

Vilda

Komunikacija

Myliu šokį, jogą, skanų maistą ir žmones, kuriuos sutinku kasdien. Su šypsena ir meile Rojaus daržo bendruomenei padedu augti, skleisdama žinią bei ieškodama naujų draugų bei bendradarbiavimo galimybių.

Vaida

Mitybos specialistė, Rojaus Darže sudarinėjanti mitybos planus.

Išsilavinimas maitinimosi srityje: intensyvūs 6 savaičių kursai su egzaminais: Kalifornijos, Stanfordo, Floridos, Duke universitetuose, trijų mėnesių programa „Diet and Nutrition Advanced“ Stonebridge Associated Colledges. Studijos Vilniaus kolegijoje dietetikos specialybė (profesinis bakalauras).
Sunkiai suskaičiuojamas kiekis lankytų seminarų bei išklausytų paskaitų suaugusių ir vaikų mitybos srityje. Psichologijos srityje: savaitės Georgia University of Technologies , trijų mėnesių trukmės programa Wesleyan Universitete, neurolingvistinio programavimo praktiko licencija.

Mano istorija aprašyta žiniasklaidoje: atsikračiusi 24 kg antsvorio, mitybos paslapčių moko kitus žmones. 2004 metais Vaida atrodė gerokai kitaip. Dėl ligos vartodama didžiulius kiekius hormoninių vaistų, išsipūtė tarsi balionas. Tačiau atradusi savo mitybos sistemą ne tik sėkmingai atsikratė viršsvorio bei ligų, bet jau daugelį metų sveikos mitybos moko kitus.