0

Jogos pamokos jau ir online!

Neturi galimybės ateiti į jogos studiją? Nori įgyti žinių apie jogą, sveiką mitybą ir pozityvų gyvenimo būdą?

Rojaus Daržo joga ONLINE studija jau Patreon platformoje.

Mūsų platformoje patreone rasite:

  • Atrinktą informaciją, jogos praktikas pradedantiesiems ir pažengusiems. Meditacijų įrašus.
  • O kad palaikyti visapusišką švarą išmokysime Jus gaminti greitai, sveikai ir skaniai.
  • Supažindinsime su jogos filosofija. Rasite video su jogos teorija, naudingų straipsnių bei paskaitų įrašų.
  • Kadangi patys atsirenkame muziką, kurią klausome (nes bet kokia informacija, dainos, žodžiai mus veikia) tai pasidaliname ir kūriniais.

Tik nuo Jūsų kasdienių įpročių priklauso kaip Jūs jausitės dienos bėgyje, kiek energijos turėsite ir ar lengvai bei ramiai užmigsite dienos pabaigoje. Būtent įpročius ir yra sunkiausia išsiugdyti, tačiau kai juos išsiugdysite bus gera, lengva, paprasta, malonu ir džiugu sutikti kiekvieną dieną!

Patreon platforma naudotis labai paprasta tiek kompiuteriu tiek telefonu, kuriame tereikia atsisiųsti Patreon programėlę.

 

Leiskite jogai bei sveikai mitybai padaryti nuostabius dalykus Jūsų kūne bei prote! Leiskite mums įkvėpti Jus ir motyvuoti sveikesniam bei džiaugsmingesniam gyvenimui 🙂

KURKIME MUS PUOSELĖJANČIUS ĮPROČIUS KARTU!
AUKIME ROJAUS DARŽE ❤️🌿

WWW.PATREON.COM/ROJAUSDARZAS

 

 

Šiais, skaitmeniniais, laikais visos gyvenimo sritys keliasi į internetinę erdvę. Ne išimtis ir joga.

Paskatinta naujų poreikių, jogos studija “Rojaus daržas” paruošė jums jogą online.

Joga online –  tai jogos pamokos, kurias galėsite peržiūrėti ir jomis vadovautis atliekant jogą bet kuriuo jums patogiu metu ir jums patogioje vietoje. Tai ypač aktualu dabar, kai mūsų judėjimas stipriai suvaržytas ir mums kaip niekad reikalingas fizinis aktyvumas ir minčių ramybė, kurią suteikia reguliari jogos praktika.

Joga online leidžia tai turėti neišeinant iš namų – pakanka turėti internetą, jogos kilimėlį ir patogią aprangą.Užsidekite smilkalą, keletą žvakių, įsijunkite jogą online ir turėkite mažytę ramybės oazę savo namuose.

 Joga online, tai JOGA Jūsų namuose!

 

 

Telefone atsisiųskite Patreon programėlę:

 

 

________________________________________________________

Rojaus Daržo bendruomenės atsiliepimai 💚

     Noriu pasakyti Jums didelį ačiū, nes Jūsų dėka sužinojau apie augalinę mitybą, jogą, meilę sau ir tai man padėjo atsistoti ant kojų, pradėti iš naujo gyventi bei susitvarkyti su valgymo sutrikimu 🙂 Nors du kartus gulėjau ligoninėje dėl valgymo įpročių, mažo svorio, bet tai man nepadėjo atrasti noro kažką keisti, nes tiesiog visiškai nemylėjau savęs. Jūs tikra ta žodžio prasme mane įkvėpėte ir supažindinote su visiškai kitokiu požiūriu į pasaulį!  Pati pradėjau daug gaminti, domėtis augaline mityba, joga, meditacija, todėl labai džiaugiuosi, kad toliau kuriat tokį įdomų turinį ir skleidžiat naudingą ir informaciją 🙂 Labai labai ačiū už tai, kad esate ir už viską ką darote 🙂
 
Andrėja
     Turinys tikrai patinka, ypač naudinga serija pagal čakras. Smagu, kad atsirado daugiau edukacijos, ką reiškia asanos, kokį poveikį jos turi ne tik kūnui, bet ir mąstymui. Edukacija padeda suprasti, kad ne šiaip sportuojame, o darydami asanas keičiame ir savo gyvenimą.  Taip pat labai ryškus skirtumas kokybės atžvilgiu. Tiek vaizdas, tiek garsas dabar puikios kokybės. 
 
Ačiū labai už platformos sukūrimą, atradau sau tinkamą laiką jogai paroje, nors jogoje nėra konkurencijos, tačiau vis tiek jaučiasi, kad darant namie leidi sau ir atsikvėpti, nesilygini su niekuo. Taip pat ir finansinė pusė labai imponuoja, kadangi pateikiate keletą variantų, galima pasirinkti pagal savo galimybes, kas yra labai smagu. 
 
Judita