0

Jogos ir sveikos MITYBOS seminaras

Šis jogos ir sveikos mitybos seminaras subalansuotas taip, kad mes SAVIMI pasirūpintume VISAPUSIŠKAI, t.y. čia daug dėmesio skirsime savo mitybos susiderinimui, kad ji būtų pilnavertiška, fizinio kūno stiprinimui, kad jis būtų sveikas ir, žinoma, nepamiršime meditacijos bei atsipalaidavimo, kad protas ir emocijos būtų stabilūs ir ramūs.
 
Šio seminaro metu tavęs laukia:
 
Informacija APIE SVEIKĄ MITYBĄ:
♥ Kokia turi būti sveika ir subalansuota mityba?
♥ Kokie vegetariškos ir veganiškos mitybos ypatumai;
♥ Sužinosite įvairių sveikų užkandžių variantų, naujų receptų.
RAGAUSIME su meile gamintų jogurtų (be pieno), saldumynų (be cukraus), koteltukų (be mėsos) ????
 
* ASANOS – jogos pratimai. Asanos stiprina ir dailina mūsų kūną, moko lankstumo, ištvermės, susitelkimo ir pusiausvyros. Mokinsimės asanas, kurias bus galima atlikti namuose ar lengvai prisijungti prie jogos grupių.
 
* MEDITACIJOS pagrindai, kad išmoktume palaikyti vidinį balansą aktyvioje kasdienybėje;
 
* JOGOS FILOSOFIJA ir jos atsiskleidimas šiuolaikiniame gyvenime;
 
* PRANAJAMA (kvėpavimo pratimai ir valdymas). Sąmoningai atliekami kvėpavimo pratimai ramina protą, didina sąmoningumą ir susitelkimą. Mokinsimės 3 kvėpavimo pratimus, kurie valo organizmą, stiprina imunitetą, mažina nerimą ir suteikia vidinės ramybės.
 
* Jogos atsipalaidavimo technika – ŠAVASANA. Jos metu ypatingai giliai atpalaiduojamas kūnas ir protas. Mažėja įtampos, nerimo, streso ir baimės.
 
Kviečiame prisijungti visus, kurie nori suvokti, kas yra joga, kokia jos teikiama nauda ir kodėl milijonai žmonių pasaulyje atlieka jos praktika. Bei noinčius sužinoti kaip nepamesti sveikos mitybos kasdienybėje bei visus, kurie nori būti sveiki, laimingi ir harmoningi.
Jogos ir sveikos mitybos seminarą veda:
<3 Lilė – Rojaus Daržo įkūrėja (www.rojausdarzas.lt), sertifikuota sveikos mitybos specialistė ir jogos instruktorė http://www.bodhi.lt/mokytojai/lile/.
<3 Indrė – jogos mokytoja, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, tinklaraščio www.indremarija.ltautorė  http://www.bodhi.lt/mokytojai/indre-strasevice/.
DATA: Lapkričio 26 d., 10-14 val.
KAINA:  30 Eur.
 
REGISTRACIJA: el.p. labas@bodhi.lt arba tel. nr. 8670 61933.