0

Stovyklos ir dirbtuvės

 • Stovyklos
 • Dirbtuvės

Rojaus daržo stovyklos

Kuomet sukuriama nuostabi erdvė – poilsis, atsigavimas ir gausybė gerų emocijų – garantuota. Stovyklose mokomės ne tik gaminti augalinį maistą, bet ir eksperimentuojame su daug skirtingų ir įdomių veiklų. Stovyklose labai puikiai įsitraukiame į „čia ir dabar“ buvimą ir atitolstame nuo savo rutinos ir nuolatinio bėgimo. Patiriame kiekvieną akimirką būdami kitokioje aplinkoje su naujais žmonėmis, bendraminčiais. Stovyklos būna kaskart kitokios, todėl nenuostabu, kad važiuojant kiekvieną kartą atrandami vis nauji dalykai.

 

Užsiėmimai stovyklose

 • Maisto gaminimo dirbtuvės
 • Jogos užsiėmimai, kvėpavimo pratimai, mankštos
 • Meditacijos
 • Gongai
 • Kūrybiniai užsiėmimai (molio dirbtuvės, chna tatuiruotės, piešimas, laipiojimas stiklais, vinimis…)
 • Paskaitos
 • Pirties malonumai bei maudynės
 • Žaidimai

Siųsti paklausimą dėl stovyklosDalyvių atsiliepimai

Vaizdas kurį aš susidariau : Jauni, trykštantys gyvybine energija ir meile gyvenimui žavūs jaunuoliai, su meile besidalinantys tuo kuo gyvena, kuo tiki, darantys tai kas padėtų ir kitiems semtis energijos iš sveiko maisto, puoselėti sveikatą ir atkurti gyvybingumą 🙂

Dalia Vengrytė

Rojaus daržas and co = energijos, meilės?, juoko , geros nuotaikos, pozityvo, judesio , gyvenimo džiaugsmo – užtaisas, kuris iššauna kaip fejerverkas ir užkrečia visus kitus tuo pačiu!!!

Kristina Poderytė

Sveiko gyvenimo būdo puoselėtojai 🙂 tiesiog ROJUS kūnui ir sielai 😉

Irina Stungiene

Einantis teisingu keliu ir kitus su savimi vedantis ir užvedantis jaunimas.

Klaidas

Rojaus daržas – Paslaptinga vieta, kurioje viskas, kas norma, ir yra norma: meilė sau ir kitiems, nuoširdus džiaugsmas ir gėrio dalinimasis, augimas kartu pačių teigiamiausių emocijų platybė.. kartą papuolęs į šį rojų atgal jau nebenori.. 

Raminta – Rojaus darzas – kitokio gyvenimo būdo skleidejas, įkvepėjas išbandyti vegetarinio maisto, tai ir kasdienines filosofijos daržas, sportas, sveikata, mintys, kūnas, be jokių religinių nukrypimų. Visa derliaus puokštė.

Tautvydas Katkus

Sveiko gyvenimo ir mitybos pandoros skrynia, kurią kiekvienas išdrisęs atverti, nekreipdamas dėmesio į savo nuostatas, kitų primestas nuomones, atranda pasakišką skonį, nuoširdų juoką ir gyvenimo lengvumą. Tai ir yra ROJAUS DARŽAS, toks kyla retorinis klausimas: kas nesvajoja apie rojų??

Andrius Čerepanovas

Rojaus daržas – tai bendruomenė, kurioje visi skirtingi, tačiau turi savyje kažką unikalaus, kas vienija visus. Čia rasi subalansuoto maisto idėjų, stovyklose ar dirbtuvėse, sutiksi bendraminčius, su kuriais galėsi pasinerti į unikalias istorijas prie laužo ar sveiko pusryčių stalo.

Vilda

Rojaus daržo dirbtuvės

Rojaus Daržo maisto gaminimo dirbtuvės – nuostabi galimybė smagiai ir naudingai praleisti laiką. Jų metu ne tik mokysimės kaip gaminti sveiką, skanų, įdomų augalinį maistą, bet ir ragausime bei dalinsimės patirtimi. Juoko ir geros nuotaikos dirbtuvėse niekada nestinga! Tai gali būt ir Jūsų gimtadienis, mergvakaris, įmonės šventė ar tiesiog draugų susibūrimas.

 • Įdomesnė Jūsų organizuojama šventė
 • Nauji potyriai, žinios bei receptai
 • Apjungiantis procesas
 • Laimingi ir įkvėpti svečiai

Galimi dirbtuvių variantai

Tik maisto gaminimo dirbtuvės

Jogos užsiėmimas/paskaita + maisto gaminimo dirbtuvės

* Jogos kilimėliais, reikalinga virtuvine įranga ir pan. – pasirūpiname mes.
* Už papildomą mokestį galime suteikti fotografo paslaugą.

DALYVIŲ SKAIČIUS:
iki 15 asmenų.

KAINA:
Nuo 150 eur. Priklausomai nuo pasirinkto užsiėmimo laiko, patiekalų bei žmonių skaičiaus.

 

Siųsti paklausimą dėl dirbtuviųDalyvių atsiliepimai

Pakviesti Rojaus daržą į šventę buvo pats geriausias sprendimas! Labai sveikas ir skanus maistas, daug idėjų ir šypsenų. Draugai net vėliau siuntė nuotraukas kaip gamina tą patį namuose!

Rasa

Vis dar nenustoju klausinėti receptų, kokius naudojome vakarėlio metu. Buvo įdomu, įtraukiama ir labai linksma. Tai nėra vien tik apie receptus, tai ir apie gyvenimo būdą, meilę, dalinimąsi ir visa kita. Jaučiasi bendruomeniškumas. Ačiū.

Sandra