0

Rojaus Daržo Jogos Studijos tvarkaraštis

IIIIIIIVVVI*VII*

6:00-7:30

Hatha joga

Alina

6:00-7:30

Hatha joga

Alina

Diena skirta  seminarams, dirbtuvėms, paskaitoms, bendruomenės renginiams, fotosesijomsDiena skirta  seminarams, dirbtuvėms, paskaitoms, bendruomenės renginiams, fotosesijoms

Diena skirta  seminarams, dirbtuvėms, paskaitoms, bendruomenės renginiams, fotosesijoms

Galima studijos nuoma

Galima studijos nuoma

Galima studijos nuoma

 

 

18:00-19:30

Hatha joga

Alina

 

18:00-19:30

Hatha joga

Alina

18:15-19:45

Vinyasa joga

Laura

 

19:45-21:15

Stiprus kūnas

Lilė

Registracija į studijos užsiėmimus:

Laura +37063545434                              Alina +37068808600                        Lilė +37062088455

Sportas

Sporto užsiėmimai grupėse ir individualios treniruotės vyksta mūsų studijoje asmeniškai suderinus tinkamą laiką ir dieną. 

Funkcinės treniruotės 

Kaina: 10 eur/kartas

Apie trenerę Karoliną Sparnauskaitę:

Savo gyvenimą nuo mažų dienų sieju su sportu. Pati profesionaliai sportuoju rankinį 11 metų. Esu daugkartinė Lietuvos čempionė bei geriausia Lietuvos žaidėja ir atstovauju LT moterų rinktinę. Taip pat studijuoju Lietuvos Sporto universitete sveikatingumą ir asmenini treniravimą.

Taip pat gilinu savo žinias įvairiuose seminaruose, pvz: traumų prevencija ir sėkmingas sugrįžimas į sportą po traumos, klientų testavimas ir programos sudarymas, sportuojančių ir fiziškai aktyvių žmonių mitybos strategijos.

Treniruočių tikslas – padėti jums sveikai, taisyklingai sportuoti bei suteikti gerų emocijų ir kokybiškų treniruočių.

Karolina veda: funkcines treniruotes su savo kūno svoriu, ABC, trx diržais bei su papildomais svoriais ir gumom.

Kaina:
Jei treniruotė grupinė (nuo 3 žmonių) kaina asmeniui 10 eur
Asmeninės treniruotės kaina 20 eur 
Asmeninės treniruotės kaina (jei du asmenys) 30 eur
Susisiekite su mumis ir pradėkite judėti jau šiandien! 🙂

Registracija nr.: 

Karolina 860858505
Lilė 862088455
Jogos nauda_jogos asanos_kauno jogos studija rojaus darzas
Jogos nauda_jogos asanos_kauno jogos studija rojaus darzas

Hatha Joga

Hatha joga yra viena iš jogos rūšių, kur pagrindinis praktikos tikslas yra fizinė žmogaus sveikata. Sveikas kūnas priartina žmogų prie aukštesnių tiesų ir harmonijos.

Hatha joga yra savotiškas žmogaus proto ir kūno paruošimas kitam dvasiniam etapui. Kiekvieno užsiėmimo metu yra akcentuojamas kūno lavinimas atliekant pratimus nugarai, kojom, pilvo presui ir lankstumui.

Hatha jogos asanos veikia ne tik kūno raumenis, bet ir skatina hormonų gamybą, taip pat masažuoja vidinius žmogaus pilvo ertmės organus.

Hatha Jogos nauda sveikatai:

  • Gydo kūną
  • Gerina savijautą, žmogus tampa labiau “surinktu”, stipresniu, atspariu stresui
  • Disciplinuoja protą
  • Stabilizuoja emocinę būseną
  • Manoma, jog Hatha joga taip pat lavina žmogaus intelektinius sugebėjimus

Išlaisvindami protą ir kūną nuo blokų atrandame erdvės naujiems dalykams, kūrybai. Dažnai mes atsisakome savo svajonių ir pomėgių, o kasdienybėje nerandame laiko jų įgyvendinimui.  Hatha joga suteikia galimybę pažvelgti į save kitaip, kitu kampu ir rasti laiko tam, apie ką svajojame.

 Laukiame atvykstant į Hatha jogos užsiėmimus – išbandykite, galbut atrasite kažką, kas padės atrasti balansą, ramybę ir save.

Būkime kartu. Jogos studija  Kaune “Rojaus daržas”

Registracija į Vinyasa jogą jogos studijoje Rojaus daržas REGISTRUOTIS

Vinyasa joga

Vinyasa joga yra judesio ir kvėpavimo derinys: įkvėpimas – vienas judesys, iškvėpimas – kitas. Dėl šios sinchronizacijos vinyasa jogos praktika tampa judėjimo meditacija.

Tai intensyvi ir dinamiška joga. Tinka labiau pažengusiems.

Pagrindinė vinyasa jogos taisyklė yra ta, kad judėjimas seka kvėpavimą. Judesys prasideda kvėpavimo pradžia ir trunka tol, kol įkvepiama (arba iškvėpiama).

Vinyasa jogos nauda:

Apsivalymas yra pagrindinis vinyasa jogos poveikis. Teisingas kvėpavimas ir atliekami pratimai sukelia „vidinės ugnies“ atsiradimą žmogaus kūne;

Gerina laikysena;

Didina raumenų elastingumą – reguliariai praktikuojant vinyasa joga pagerėja kūno lankstumas;

Išprovokuoja gausų prakaitavimą – tokiu budu padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Taip pat gerina kraujotaką;

Padeda pasiekti visišką ramybę – dėmesys taisyklingam kvėpavimui padeda atsipalaiduoti nervų sistemai;

Padeda atrasti harmoningą santyki su savimi.

Po Vinyasos jogos užsiėmimų jausitės kupini energijos ir žvalūs!

Registracija į Vinyasa jogą jogos studijoje Rojaus daržas REGISTRUOTIS

Jogos nauda_jogos asanos_kauno jogos studija rojaus darzas
Lilė Kalvaitienė - Rojaus Daržas - Jogos studija - Įkūrėja

Lilė

Rojaus daržo įkūrėja, maisto dirbtuvių ir stovyklų organizatorė

Sveiki, apsilankę Rojaus darže. Ar žinote, kad Rojus tai ne vieta, o būsena? 🙂 Galime tai susikurti kiekvienas savyje ir aplink save.

Aš esu Lilė, Rojaus daržo įkūrėja ir puoselėtoja. Mano rojaus daržo kelyje per penkerius metus buvo nemažai patirčių su skirtingais žmonėmis, pakeleiviais, kuriais bandėme kurti vis skirtingus gražius dalykus, susijusius su maistu ir sveika gyvensena. Šiai dienai esu įkūrusi Rojaus Daržo studiją Kaune su nuostabia komanda, kuri taip pat įgyvendina savo tikslus ar svajones būdami bendruomenės dalimi.

Skaityti daugiau +

Trumpai apie mane: Aš vadinu save laimingu žmogumi, nes turiu gerą sveikatą, dvi kojas, dvi rankas, gebu pasidžiaugti kiekviena diena ir man tai yra nuostabu, nes žinau, kad norai gali būti beribiai, tačiau sugebėjimas pamatyti, ką turi šiandien - yra vertybė ir mano laimėjimas. Stengiuosi padėti kitiems atrasti savyje grožį ir unikalumą. Tai gali būti tiek per maistą, tiek per jogą, tiek per susitikimus ar paprastą pokalbį. Esu tikra, jog kiekviename mūsų yra tam tikra išskirtinė informacija reikalinga šiam pasauliui. Stengiuosi Rojaus darže apjungti žmones, veiklas. Kartu sukuriame nuostabias šventes, įgyvendiname idėjas, svajones. 

Juokaudama sakau, kad joga mano kely nuo gimimo, nors pasyviai praktikuoti pradėjau mokykloje, “kažkas” mane nuolat vedė ir ruošė šiam keliui. Jogos praktikta nebuvo nuolatinė, tačiau, kai tik suklupdavau ar jausdavau ramybės poreikį, nuolankiai ateidavau ant kilimėlio. Visi išbandymai, suklupimai, pakilimai ir išgyvenimai buvo tarsi sudedamosios dalys į tai, kas esu dabar. Aktyvus protas, negalėjimas nustygti vietoje, didelis emocijų bagažas, noras nuolat visur būti ir dalyvauti neramino, todėl supratau, kad turiu dirbti su savimi. Nuolat jaučiau, kad giliai širdyje yra ramybės oazė ir daug šviesos, kuria nuo senai norėjau dalintis su kitais, nes laimė tikra tik tada, kai gali ja pasidalinti su kitais.

Tikiu, kad kiekvienas šiam pasauly turime savą užduotį ir tik ją atradę galime atverti pilnatvišką meilę ir laimę savo viduje. Jogos praktika moko būti šioje akimirkoje, nurimti, būti sąmoningu, padeda įsiklausyti, priimti save, kitus ir aplinkybes, paleidžiant norą nuolat viską kontroliuoti ir valdyti. Tai nuostabi Kūrėjo duota praktika, leidžianti atrasti kitokį gyvenimo skonį. Sakau tai drąsiai, nes pati tuo įsitikinau.

• 2015 metais įgyjau dvi trenerių licencijas – europietišką (euroeducation) bei kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą (KKSD).

• 2016 metais baigiau jogos mokytojų kursus (200 val.) ir įgyjau Yoga Alliance akredituotą diplomą.

• Esu baigusi Maisto pramonės verslo vadybą

• Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete mokiausi Gyvensenos medicinos programoje Mitybos modulyje vienerius metus

Nuolat tobulinu žinias ne tik sava praktika, knygomis, bet ir seminarais. Manau, kad tobulumas yra procesas, todėl nuolatinis domėjimasis, augimas – neatsiejama žmogaus dalis. Vienintelis gyvenime nekintantis dalykas – pokytis. Todėl tikiu, jog esu kelyje į patirčių kaupimą ir galbūt dar neatrastų talentų atradimą savyje. 

Laimės, meilės ir pokyčių Jums.

Laura

Jogos pamokos

Esu kūrybiška siela, jogos mokytoja, nuolat ieškant ir atrandanti.
Joga mano gyvenime karaliauja jau beveik penkerius metus. Man tai laisvė, savęs pažinimas, meilė, gėris, ramybė, motyvacija – viskas viename.
Joga išlaisvina nuo svetimų primestų idėjų, nepasitikėjimų, dvejonių, nuovargio. Myliu gyvenimą, meną ir žmones. Rojaus darže kviesiu visus žengti ant kilimėlio ir pradėti savo atradimus. 🙂

Skaityti daugiau +

Joga į mano gyvenimą atkeliavo 2014 m., kai supratau, jog pavargau nuo nuolatinio bėgimo, įtampų ir streso. Man tiesiog atėjo metas pradėti ieškoti kažko, kas galėtų padėti suvaldyti greitą gyvenimo tėkmę ir mintis. Norėjosi susikurti savo vidinį ramybės kampelį, kur galėčiau pailsėti ir įkvėpti jėgų.

Jau pirmųjų pamokų metu labai aiškiai suvokiau, kad joga yra būtent tai, ko ieškojau. Joga – mano meilė, aistra, motyvacija ir kelias. Tai sakau nedvejodama, nes tik jogos, kvėpavimo praktikų bei meditacijos dėka savyje atrandu vidinę ramybę bei atsipalaidavimą. Šį jausmą galėčiau prilyginti būsenai, kai grįžti po gerų atostogų – galvoje ramybė, protas skaidrus, širdis spindi džiaugsmu.

Kasdienė jogos praktika padėjo sustiprinti kūną, pagerinti lankstumą, ištvermę. Pamažu ėmiau domėtis sveika mityba, meditacija. Atsirado nenumaldomas noras tobulėti. Nuolat gilinu žinias saviugdos, sveikos gyvensenos, psichologinėmis temomis. Visa tai padėjo suvokti, jog tai tik mūsų protas kuria problemas ir sunkumus, nors iš tiesų tai tėra iššūkiai, padedantys mums žengti pirmyn.

Taip mano gyvenimas pradėjo keistis, ėmiau drąsiau žvelgti į įvairius išbandymus, tapo lengviau suvaldyti savo „emocijų vulkaną“, atsirado vidinė ramybė ir pasitikėjimas.

• 2016 m. baigiau LSMU slaugos studijų programos bakalaurą ir įgijau bendrosios praktikos slaugytojos kvalifikaciją.

• 2017 m. įgijau anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos kvalifikaciją.

• 2017 m. “Bodhi” studijoje baigiau meditacijos bei saviugdos kursą.

• 2018m. Sivananda jogos centre baigiau jogos mokytojų kursus (200 val.) ir įgijau Yoga Siromani mokytojo diplomą.

• Esu dalyvavusi įvairiuose seminaruose, paskaitose ir stovyklose jogos, sveikos gyvensenos bei saviugdos temomis.

Alina

Jogos pamokos

2020 metais baigiau 500 val. jogos mokytojų kursus Indijoje.
Joga man yra ne tik jėgos ir lankstumo pratimai ant kilimėlio, bet ir gyvenimo filosofija. Joga moko ieškoti balanso. Nesilyginti su kitais. Įsiklausyti į save. Lėto ir gilaus kvėpavimo, kuris primena, kad vienintelis realus laikas yra dabartis.
Mano misija - palydėti žmones į susitikimus su pačiu savimi. Visą reikalingą informaciją mes jau turime savyje. Jogos praktikos metu sumažėja minčių triukšmas, atrandama vidinė ramybė, taip sudaromos sąlygos išgirsti save.

 

Aldona

Jogos pamokos

Pradėti niekada ne vėlu. Mūsų jaunystės laikais joga buvo užslėpta. Mes darydavome daug kopijų sunkai gautos literatūros ir ja dalindavomės. Dabar vyresni žmonės nedrįsta pabandyti, nors ir smalsu, kas ta joga, kodėl ji tokia populiari dabar. Tad labai kviečiu išdrįsti ateiti į Rojaus daržo studiją ir išbandyti arba bent pasikalbėti apie tai.
Mes mokomės kaip teisingai kvėpuoti, kaip atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir protą. Mokomės kaip teisingai atlikti pratimus, kaip sveikai maitintis. Ir visa tai apjungia pozityvus mąstymas, meditacija.

 

Skaityti daugiau +

Esu baigusi Šivananda jogos mokytojų kursus, mokiausi ir praktikavau Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje ir Indijoje. Kitur dar vedu maditacijas, giedame mantras. Gaminu ir dalinuosi patirtimi apie ajurvedinę mitybą, Vedu vegetarinio maisto gamybos pamokas.
Esu močiutė ir Europos senolių tarybos narė.

Mūsų susibūrimo esmė – skleisti taiką ir ramybę pasaulyje, pagarbą Žemei, žmonijai ir visoms gyvoms būtybėms, kad būtų gera čia gyventi. Mums svarbu dalintis gyvenimo išmintimi ir perduoti patirtį ateinančioms kartoms.

Kviečiu keliauti drauge, kad galėtume padėti vieni kitiems gyventi taikoje, harmonijoje ir meilėje.

 

Rimantė

Receptai, Fotografija, Videografija

Esu Rojaus Daržo bendruomenės narė, mėgstanti pridėti ranką visur, kur tik reikia grožio, estetikos ir kūrybos 🙂
Mėgstu gaminti bei kurti grožį lėkštėje, todėl Rojaus Darže esu atsakinga už receptų kūrimą ir jų fotografavimą. 
Kaip jau minėjau mėgstu įamžinti akimirkas, todėl į mane galima kreiptis, kai norisi užfiksuoti gyvenimo įvykius, veiklas ar tiesiog daiktus/produktus.

Jogailė

Šokiai

 

Kaip dabar atsimenu, kai būnant 6 metukų į šokius mane atvedė mama ir nei ji, nei aš turbūt dar tada nežinojome kad šokis man taps ne tik sportu, skatinančiu konkurenciją, bet ir jausmu, kuriuo aš dalinuosi su kitais. Profesionaliai atšokusi 15 metų, apkeliavusi nemažai Pasaulio bei sudalyvavusi ne viename svarbiame čempionate gavau kojos traumą, kuri sustabdė mane nuo beprotiško lėkimo, konkuravimo bei privertė į daug ką pažvelgti kitaip.

 

Skaityti daugiau +

Tada pradėjau daug galvoti apie tai, kas man yra šokis, atrasti kitas šokių rūšis ir laikui bėgant supratau, kad visus mus, šokėjus, vienija vienas ir tas pats - vidinis jaumas, atsirandantis šokant, malonumas išreikšti save kūno kalba. Nuo tada dirbant tiek su kitais šokėjais, tiek vedant pamokas visai nešokusiems žmonėms aš pradėjau labiau akcentuoti vidinį jausmą, o ne šokio techniką, skatinau žmones atrasti šokio malonumą ir išjausti visus judesius savyje, o ne išmokti begales skirtingų žingsnelių.

Nuo tada labai pasikeičiau: tiek aš, tiek mano vedamos treniruotės. Vis labiau atsisukdama į save ir į savo vidų, medituodama, vienos stovyklos metu aš suvokiau, kad aš tikrai tikiu, jog šokis gyvena kiekviename iš mūsų ir noriu, jog kuo daugiau žmonių suprastų, jog šokti galime visi ir tai nereiškia žingsnelius ar šokio technikos mokėjimą, o vidinę laisvę.

 

 

Aira Sesartytė

Fotografija

Jei matai garbanotą merginą Rojaus daržo renginyje - tai tikriausiai aš. Kartais mėgstu pasislėpti už fotoaparato ir stebėti, tirti žmones pro akutę. Ne dėl saugumo, o dėl to, kad labai mėgstu stebėti žmones - kaip jie juda, kaip kalba, ką sako, kaip juokiasi, kaip pyksta. O fotoaparatas man suteikia tokią galimybę. Man nėra nieko įdomiau, kaip žmogus. Todėl ir fotografuoju žmones - bandydama užfiksuoti jų vidinę kibirkštį per jų kūną, veidą, akis. 

Mėnesiniai abonementai

MINI (1k/sav.)

1 mėnesiui

30 eur

MIDI (2k/sav.)

1 mėnesiui

55 eur

MIDI (3k/sav.)

1 mėnesiui

65 eur

MAXI (neribotas)

1 mėnesiui

75 eur

Vyresniųjų joga (1k/sav.)

1 mėnesiui

20 eur

Kartiniai abonementai

MINI (1k)

10 eur

MIDI (8k/3 mėn.)

60 eur

MAXI (12k/3 mėn.)

70 eur

Registracija