0

Rojaus Molis

Tai unikalūs, rankų darbo indai, iš kurių valgant norisi mėgautis: kiekviena akimirka, maistu, skoniu, pojūčiais, žmonėmis, gyvenimu!

“Kas gimė iš meilės – verta meilės!” Kokie nuostabūs žodžiai ir taip atitinkantys mūsų pirmąją kolekciją: Mėgaukis ❤ Džiaugiamės galėdamos pasidalinti jau egzistuojančiais ir į gyvenimą paleistais kūdikiais – Rojaus Molis indais. Tai unikalūs, rankų darbo indai, iš kurių valgant norisi mėgautis: kiekviena akimirka, maistu, skoniu, pojūčiais, žmonėmis, gyvenimu!
Valgymas yra nuostabus procesas, kuris gali suteikti daug emocijų, jei tik nepaverčiame jo automatizuotu veiksmu. Juk Jūs patys kuriate savo kiekvieną dieną, tad nuspalvinkite ją gražiomis gyvenimo spalvomis!

Kodel mėgaukis?

Pirmiausia gimė idėja sukurti indus, iš kurių būtų skanu valgyti Rojaus daržo gaminamą maistą. Gimstant Rojaus Daržo knygai ir besidomint emocinio valgymo tema, kilo noras kviesti ir kitus žmones sustoti nuo kasdieninio bėgimo ir tiesiog pabūti čia ir dabar. Pastebėti kiekvieną nuostabią akimirką ir žinoma įprasminti valgymą: jausti jį visu kūnu, visa širdimi. Tai padės padaryti indai, kurie sušildo ir atkreipia dėmesį.